Šriftas: A A A
Fonas: Baltas Juodas
Nuotraukos: Rodyti Slėpti

Čia lengva tobulėti

Lietuvoje gali lengvai kilti karjeros laiptais neprarasdamas gyvenimo džiaugsmo

Lietuvoje nebūtina rinktis tarp mėgstamo darbo ir turiningo laisvalaikio. Įgūdžiai ir žinios čia lemia daugiau negu amžius ar statusas, o įsteigti savo verslą gerokai lengviau nei daugelyje užsienio valstybių. Tėvai Lietuvoje gali skirti žymiai daugiau laiko vaikų priežiūrai, o pašonėje esanti gamta savaitgaliais leidžia kokybiškai atsipūsti. Lietuvoje paparasta susikurti tokį gyvenimą, kokio norite – be jokių kompromisų!

Ranka pasiekiama karjera
Gyvenimas atsipalaidavus
Gamtos apsuptyje

Siekti aukštesnių pareigų Lietuvoje yra nesunku dėl lygybe grindžiamos darbo kultūros, kur labiausiai vertinami įgūdžiai, žinios bei užsidegimas. Lietuva taip pat žada ne tik palankias sąlygas kuriant nuosavą verslą (registruoti įmonę galima vos keliais mygtuko paspaudimais), bet ir pavydėtiną darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą.

Skaityk daugiau

Lietuvoje laukia trumpi atstumai tarp namų ir darbo, nuolat augantys atlyginimai bei galimybės siekti geriausio gyvenimo sau. Be to, Lietuva užima 6-ąją vietą EBPO pagal darbo ir asmeninio gyvenimo suderinamumą, o sostinės gyventojai ne pirmus metus iš eilės patenka į laimingiausių Europos žmonių sąrašus.

Skaityk daugiau

Kur bebūtumėte – miesto centre, ar užmiestyje, Lietuvoje visuomet arti žaliuojantys miškai, žydinčio pievos ir skaidrūs ežerai. Tyra gamta yra didžiausias šalies turtas, kuriuo rūpinamės visi kartu.

Skaityk daugiau

Susijusios naujienos

Renginiai

Kūrejai