Šriftas: A A A
Fonas: Baltas Juodas
Nuotraukos: Rodyti Slėpti
Gyvenimas
Sprendimai

Nepraleiskite progos: norintiems dalyvauti akceleravimo programose JAV liko 6 dienos

Šaltinis

Siekdama inovatyvias įmones paskatinti savo produktus sėkmingiau pristatyti užsienio rinkoms, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) pratęsė atranką į trečią kartą organizuojamas akceleravimo programas Jungtinėse Amerikos Valstijose. 

Skelbiami net 3 kvietimai. Paraiškos priimamos iki spalio 11 d. pabaigos

Primename, kad MITA akceleravimo programų JAV tikslas – skatinti įmonių augimą, inovatyvių gaminių, paslaugų ir technologijų vystymą, plėtrą į tarptautines rinkas, bendradarbiavimą su partneriais iš užsienio valstybių, dalyvavimą tarptautinėse MTEPI (mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų) programose. 

Programų metu, taikant pažangias priemones ir metodus, įmonėms bus teikiamos konsultavimo, mokymo, partnerių paieškos paslaugos bei verslo vystymo pagalba.

Dviejų JAV akceleratorių kvietimai:

Bostono MassGlobal Partners akceleratoriaus kvietimai: 

Filadelfijos World Up Start akceleratoriaus kvietimas (programa vyks nuotoliniu būdu):

MassGlobal partners akceleravimo programos etapai

Bostono akceleratoriaus programa bus vykdoma dviem etapais. Pirmasis etapas vyks š. m. spalio 18-22 dienomis. Jo metu bus organizuojami mokymai apie inovatyvaus verslo vystymą ir teikiamos individualios konsultacijos dėl verslo plėtros JAV. Programos dalyviai bus supažindinti su JAV inovacijų ekosistema ir konsultuojami dėl įmonės vertės pasiūlymo formulavimo, pristatymo įgūdžių (angl. pitch) tobulinimo, JAV verslo kultūros, įėjimo į JAV rinką strategijos, verslo partnerių ir investuotojų paieškos. 

Lapkričio 15-19 dienomis pirmąjį etapą sėkmingai įveikusios ir atrinktos įmonės dalyvaus antrajame etape Bostone, JAV. Jo metu bus organizuojami individualūs susitikimai su potencialiais partneriais, klientais ir investuotojais, užtikrinimas dalyvavimas ryšių mezgimo renginiuose, investuotojų ir verslininkų susirinkimuose (Venture Café ir pan.), suteikta darbo vieta Kembridže (Masačiusetsas, JAV). Šis kvietimas organizuojamas kartu su Bostone, viename iš pirmaujančių pasaulyje inovacijų klasterių įsikūrusia MassGlobal Partners. Organizacija, turinti didesnę nei 25 metų patirtį, specializuojasi individualiose verslumo mokymo programose, verslo akceleravimo ir naujų strategijų patekimui į JAV rinkas kūrime. 

Naujausiais duomenimis, nuo lapkričio mėnesio Jungtinės Valstijos atšauks pusantrų metų galiojusį kelionių draudimą ir į šalį įsileis visus nuo COVID-19 pasiskiepijusius, testuotus asmenis, tad planuojama, kad akceleravimo programos dalyviai vyks į Bostoną. Jiems MITA iš dalies kompensuos kelionę į JAV ir iš jos, keliones JAV teritorijoje, kelionės draudimo išlaidas, gyvenamojo ploto nuomą bei  programos mokestį. 

Pernai verslo akceleratoriuje Bostone MITA dėka dalyvavusi „Diabetis“ komanda JAV rinkai netrukus ketina pristatyti diabetinės pėdos opų prevencijai skirtą inovatyvų neinvazinį prietaisą „FeetSee™“.

„Akceleravimo programa puikiai atliepė lūkesčius, netgi juos viršijo. Bostone dalyvavome konsultacinės kompanijos„MassGlobal Partners“ surengtuose aukšto lygio susitikimuose. „Joslin Diabetes“ centro atstovai patikėjo mūsų produkto sėkmingumu ir sutiko toliau bendradarbiauti organizuodami klinikinius tyrimus, o toliau „Wolf“ kompanijos dėka gavome HIPAA atitikties sertifikatą. Taip pat daug susitikimų įvyko FDA registracijos, kompensavimo sistemos pažinimo klausimais“, – sako įmonės vadovė Gintarė Marinė.

Gyvybės mokslų industrijos įmonėms – atskira programa su World Up Start akceleratoriumi

Gyvybės mokslų industrijos įmonėms organizuojama atskira akceleravimo programa. Ji vyks nuotoliniu būdu š. m. spalio 27 – gruodžio 15 dienomis ir bus sudaryta iš keturių teminių sesijų: teisinių, sveikatos apsaugos, veiklos JAV bei finansavimo ir verslo komunikacijos temų sesijų. Dalyviams MITA finansuoja programos mokestį. 

Šis kvietimas organizuojamas pagal U.S. Market Getaway programą, kartu su Filadelfijoje įsikūrusia World Up Start organizacija, padedančia kurti išskirtines strategijas ir įgyvendinti inovacijų programas, siekiant komercializuoti mokslines naujoves JAV rinkoje. 

Kvietimus dalyvauti akceleravimo programose JAV galima rasti čia. Paraiškas MITA priima iki spalio 11 d. 23:59 val. 

Skaitykite daugiau Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra