Šriftas: A A A
Fonas: Baltas Juodas
Nuotraukos: Rodyti Slėpti
Sprendimai

„Teltonika“ Vilniuje statys naują elektronikos surinkimo gamyklą

„Teltonika“ Vilniuje statys naują elektronikos surinkimo gamyklą

Lietuvos aukštųjų technologijų įmonių grupė „Teltonika“ Vilniuje statys naują elektronikos surinkimo gamyklą. „Teltonika High-Tech Hill“ technologijų parke vystomam projektui buvo išduotas statybos leidimas.

Naujasis gamybinis pastatas iškils Liepkalnyje, Svylos g. 16, priešais šiuo metu veikiančią „Teltonika EMS“ elektronikos surinkimo gamyklą. Čia bus sukurta 700 darbo vietų ir bus gaminami „Teltonikos“ kuriami daiktų interneto produktai, taip pat vykdoma kontraktinės gamybos veikla. Gamybos pajėgumai sieks daugiau nei 18 mln. gaminių per metus. Planuojama, kad naujos gamyklos statybos užtruks apie 1,5 metų. Į šį projektą „Teltonikos“ įmonių grupė investuos apie 75 mln. eurų.

„Teltonika High-Tech Hill“ technologijų parke Liepkalnyje per penkmetį keliais etapais iškils 10 naujų gamybinės ir administracinės paskirties pastatų, planuojama įdarbinti  apie 6 tūkst. darbuotojų. „Teltonikos“ įmonių grupė praėjusį mėnesį jau pradėjo statyti spausdintinio montažo plokščių gamyklą, kurią planuojama užbaigti iki 2024 m. pabaigos. Į šį projektą bus investuota apie 143 mln. eurų. Skaičiuojama, kad bendros investicijos į „Teltonika High-Tech Hill“ technologijų parką sieks apie 3,7 mlrd. eurų.

„Teltonika“ yra sparčiai auganti Lietuvos aukštųjų technologijų įmonių grupė, turinti biurus 21 pasaulio valstybėje, kuriuose dirba apie 2500 darbuotojų. Naujausios „Teltonikos“ technologijos ir didelė projektavimo ir gamybos patirtis padeda kurti aukštos kokybės ir saugius daiktų interneto prietaisus. Įmonė didžiuojasi Lietuvoje pagamintais unikaliais daiktų interneto produktais ir siekia tapti pasauline lydere kuriant ir gaminant unikalius daiktų interneto sprendimus, padedančius žmonėms visame pasaulyje. Moderniose gamykloje Vilniuje ir Molėtuose „Teltonika“ jau pagamino daugiau kaip 24 mln. daiktų interneto įrenginių.