Čia lengva tobulėti

Ranka pasiekiama karjera
Gyvenimas atsipalaidavus
Gamtos apsuptyje

Lietuvoje atstumai kelia šypseną – čia viskas pasiekiama ranka 

Trumpi atstumai, paslaugų ir pramogų įvairovė ir geras susisiekimas tarp visų šalies kampelių sudaro Lietuvos kaip niekur neskubančios, bet nuolat į priekį judančios šalies įspūdį. Ar kada susimąstėme, kiek galime nuveikti per vieną dieną čia? Užsienio turistams įspūdį palieka keliavimo galimybės Lietuvoje – nusileidę ryte Vilniaus oro uoste, jie gali pasivaikščioti po UNESCO saugomą senamiestį, o po pietų jau ilsėtis prie jūros ar gaudyti bangas.  

Aktyvų gyvenimo būdą diktuoja gamta 

Sportas ir kitos pramogos gryname ore yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Vis daugiau tautiečių keliauja po savo šalį, o atrasti jos grožybes ir įdomybes padeda gerai išvystytas pažintinių ir dviračių takų tinklas. Vakarais miestų parkus užplūsta bėgikai, o adrenalino mėgėjai gali išbandyti savo jėgas bet kuriame iš daugelio aukščiausios kokybės vandenlenčių parkų. 

Nesvarbu, kuo aistringai domitės – krepšiniu, orientavimosi sportu ar diskgolfu, Lietuvoje pilna ir bendraminčių, ir puikiai įrengtų aikštelių. Mėgėjai pasivaikščioti gamtoje jau atrado aplink Vilnių besidriekiantį 100 kilometrų maršrutą, o idėjų kito savaitgalio žygiui lengva susirasti programėlėje #Walk15 (kurią, tarp kitko, sukūrė tautiečiai). 

Pasaulinės pandemijos COVID-19 metu gamta tapo mūsų išsigelbėjimu – ji atstojo sporto salę, susitikimo su bičiuliais vietą, kartais net biurą ir vaikų pramogų parką. 

Čia darbas neužgožia laisvalaikio, o laiko svarbiausiems dalykams užtenka visada 

Ambicingiausiems ir geriausiems moksleiviams Lietuvoje aukštasis mokslas nemokamas. Sveikatos priežiūros ir aktyvaus laisvalaikio paslaugos prieinamos visiems be išimčių, o viena dosniausių Europoje vaiko priežiūros atostogų politika (atostogų trukmė – iki dvejų metų) suteikia jauniems tėvams galimybę kuo daugiau laiko praleisti su artimaisiais. 

Galime pasidžiaugti tuo, kad keturių dienų darbo savaitės modelis pamažu vis labiau populiarėja ne tik privačiame versle, bet ir viešajame sektoriuje. 

Lietuvoje saugu gyventi ir svečiuotis 

Remiantis Ekonomikos ir taikos instituto duomenimis, Lietuva yra viena iš nedaugelio pasaulio šalių, kuriose teroristinių išpuolių grėsmė yra praktiškai lygi nuliui. Žemas nusikalstamumo lygis ir gyventojams bei svečiams iš užsienio saugios miestų gatvės yra geriausias receptas kokybiškam gyvenimui ir poilsiui. 

Kitos Lietuvai svarbios sritys