Čia lengva tobulėti

Ranka pasiekiama karjera
Gyvenimas atsipalaidavus
Gamtos apsuptyje

Kur jaunas amžius ne kliūtis

Lietuva – jauna šalis, bet jai netrūksta patirties, susitelkimo ir brandos. Geras to pavyzdys yra mūsų jaunosios kartos politikai, spėję pademonstruoti savo gebėjimus tarptautinėje arenoje. Virginijus Sinkevičius, dabar jau eurokomisaras, tapo Ekonomikos ir inovacijų ministru būdamas vos 27-eriu. Tuo tarpu dabartinei Ekonomikos ir inovacijų ministrei Aušrinei Armonaitei šiuo metu yra 31-eri. Jaunieji lyderiai vis drąsiau stoja prie šalies vairo ir siekia visuomenės pažangos.

Karjera Lietuvoje – karjera be sienų

Gyvenant ir dirbant Lietuvoje gali prisidėti prie išties globalių sprendimų. Šimtai tarptautinių įmonių, kaip kone visiems žinomos „Uber“, „Thermo Fisher„ ir „Revolut“ bei tokie perspektyvūs startuoliai kaip „NanoAvionics“, „Ziticity“ ir „CGTrader“ nuolat ieško sumanių bei talento nestokojančių naujų kolegų.

Gera žinia tiems, kuriems rūpi jų darbo kuriama vertė – Lietuvoje plėtojamų sprendimų poveikis jaučiamas visame pasaulyje. Pirmasis šalies „vienaragis“ „Vinted“ siūlo žiedinės ekonomikos principu veikiančią platformą milijonams mados entuziastų, o dešimtys pasaulio didmiesčių kliaujasi Trafi sprendimais užtikrinant sklandžias bei greitas keliones mieste.

Lietuvoje tikima mokymosi visą gyvenimą galia. Tarptautinės konferencijos su geriausiais užsienio pranešėjais (kaip LOGIN), seminarai, mokymai, aktyvios profesionalų bendruomenės ir specialios programos universitetuose užtikrina puikią dirvą nesustabdomam augimui – Lietuvoje niekad netrūksta galimybių tiek asmeniniam, tiek profesiniam tobulėjimui.   

Mums rūpi lygybė

Lietuvos pastangos užtikrinant lygias galimybes darbe nelieka nepastebėtos. 2021 m. sudarytoje „Global Gender Gap“ ataskaitoje pagal moterų teisių ir lygių galimybių užtikrinimą užimame 8-ą vietą pasaulyje. Taip pat verta paminėti, kad po 2020 m. rinkimų, ministerijoms vadovaujančių moterų dalis išaugo iki 43 proc., o moterų Seimo narių – iki 28 proc. Ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė prisijungė prie Danijos, Suomijos ir Vokietijos kolegių – vienintelių moterų einančių vyriausybės vadovių pareigas ES.

Daugiau nei 77 proc. moterų aktyviai dalyvauja darbo rinkoje, o 70 proc. profesinių ir techninių pareigų užima moterys. Lietuva taip pat yra Europos lyderė, kalbant apie moteris inžinerijos moksluose, mat moterys sudaro net 57 proc. šio svarbaus sektoriaus specialistų ir mokslo darbuotojų.

Kitos Lietuvai svarbios sritys