03 Spa

Startupfair

Vilnius, Lietuva
Startupfair

Kviečiame į didžiausią Lietuvoje kasmetinį startuolių ekosistemos renginį Startup Fair. Pulse 2024, kuris įvyks spalio 3 d., Vilniuje! Jau dvyliktąjį kartą vyksiantis renginys šiemet kvies pasinerti į dinamišką Lietuvos startuolių ekosistemos prigimtį.

Ko tikėtis?

Konferencija. Tarptautiniai pranešėjai bei žinomiausi Lietuvos ekosistemos dalyviai pristatys aktualiausias temas bei dalinsis savo patirtimi. Prisijunkite, kad sužinotumėte karščiausias tendencijas, pasisemtumėte įkvėpimo iš sėkmės istorijų ir sužinotumėte, kaip kartu galime išspręsti net pačius didžiausius iššūkius.

Pitch Battle”. Perspektyviausi startuoliai pristatys savo idėjas bei varžysis scenoje prieš kruopščiai atrinktą komisiją: investuotojus, startuolių ekosistemos ekspertus bei – auditoriją. Tu gali būti vienas iš jų!

Tinklaveika. Dar niekada nebuvo taip paprasta užmegzti naudingus kontaktus. Startup Fair pažinčių platformoje atrasite jums reikiamus žmones ir turėsite galimybę pasikalbėti specialioje susitikimų erdvėje arba internetu – renginio metu.

Daugiau informacijos: https://startupfair.lt/

Registracija: https://bit.ly/3vaLJcl

Atidarykite renginio svetainę