10 Sep

Life Sciences Baltics 2021

„Life Sciences Baltics“ – didžiausias tarptautinis forumas Baltijos šalyse, skirtas pasaulinio lygio biotechnologijų, farmacijos ir medicinos prietaisų ekspertams iš viso pasaulio. Forumas suteikia unikalią galimybę tyrinėti naujus partnerystės horizontus, keistis idėjomis ir siekti pažangos. „Life Sciences Baltics“ – puiki vieta paversti naujus ryšius dideliais projektais, o naujas idėjas įdomiais išradimais!

Šiais metais „Life Sciences Baltics“ forumas vyks virtualiu formatu rugsėjo 20-24 d. specialioje virtualioje platformoje.

Renginio dalys:

Tarptautinė konferencija
Nobelio premijos laureato pranešimas, pasaulinės klasės pranešėjai, žymūs savo srities specialistai ir organizacijos, aukšto lygio valstybės pareigūnai, pagrindiniai gyvybės mokslų ekspertai ir verslo atstovai. Konferencijos pranešimai bus prieinami rugsėjo 22-23 d.

Tarptautinė paroda
Galimybė susitikti su pagrindiniais sektoriaus atstovais, gamintojais ir paslaugų teikėjais. Paroda truks visą savaitę, o rugsėjo 22-23 d. apsilankę dalyviai galės tiesiogiai bendrauti su organizacijų atstovais virtualiuose stenduose.

Verslo susitikimai
Iš anksto suplanuoti individualūs forumo dalyvių susitikimai visą savaitę!

Pradedančios įmonės
Galimybė susipažinti su investuotojais, dalyvauti mokymuose. Geriausių idėjų autoriai turės galimybę rungtis dėl investuotojų dėmesio ir pagrindinio prizo.

Atidarykite renginio svetainę

Susiję renginiai

Kultūra
Sprendimai
Valdymas
01 Oct
Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai