22 Sep

Lietuvos gyvybės mokslų bendrakūrėjų konferencija

Vilnius, Lietuva
Lietuvos gyvybės mokslų bendrakūrėjų konferencija

Lietuva, norėdama tapti pripažinta gyvybės mokslų srities lydere regione, turi garsiai ir daug apie save kalbėti. Esame 2,7 mln. gyventojų tauta, kurios gyvybės mokslų kūrėjai kasdien sprendžia globalias problemas kaip žmogaus sveikata ar klimato kaita, bet kartais kukliai vengiame plačiau girtis savo sėkmėmis. Šis žavus nacionalinis bruožas gali tapti pavojinga silpnybe, ypač jei dirbi tokioje konkurencingoje rinkoje kaip biotechnologijos, medicinos prietaisai ar vaistų kūrimas.

Tad labai svarbu įtvirtinti Lietuvos gyvybės mokslų vardą pasaulio žemėlapyje ir pristatyti jį kaip inovacijų ekosistemą, kurioje gimsta neįtikėtinos idėjos ir daromi gyvenimus keičiantys atradimai. Ir tai ne tik valdžios ir sektoriaus atstovų uždavinys, tai gali rūpėti kur kas platesniam ratui kūrėjų, įskaitant pasaulio lietuvius!

Tad kviečiame į Lietuvos gyvybės mokslų bendrakūrėjų konferenciją, kurioje galėsite

  • SUSITIKTI su globalia Lietuvos gyvybės mokslų bendruomene
  • ĮSIKVĖPTI pasaulinėmis ambicijomis ir augimo vizijomis
  • AKTYVIAI ĮSITRAUKTI į Lietuvos gyvybės mokslų ekosistemos auginimą ir jos vardo garsinimą pasaulyje

Kada?

Rugsėjo 22 d., 13:00-18:30 val., Vilniaus oro uosto konferencijų centre, Rodūnios kelias 2B, Vilnius

Registracija: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=sPOTA-_tY0GZOBUodyn0hdvbzwdPh8RFoq1KwRTOjURUOEY2NlZORlc2V09RSkYyT0NHTkg2S1pJMC4u

Dalyvavimas renginyje bus patvirtintas el. laišku, siunčiamu el. pašto adresu, kurį nurodysite registracijos formoje.

Programa: https://bit.ly/3QMLHfK

Renginys organizuojamas pagal projektą „Gyvybės mokslų industrijos plėtros skatinimas“, kuris yra finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis. Projekto tikslas – populiarinti technologijų pažangą ir inovacijas, informuojant verslą ir verslui imlią visuomenę apie mokslinių tyrimų vykdymo ir inovacijų diegimo naudą.

Renginio partneris: „Global Lithuanian Leaders“

Atidarykite renginio svetainę