06 Oct

Baltic Miltech Summit 2021

Vilnius, Lietuva

Tarptautinis gynybos technologijų renginys „Baltic Miltech Summit“ vyks spalio 6-7 d. Vilniuje. Tai bus hibridinis renginys, konferencija ir verslo susitikimai vyks ir gyvai, ir virtualiai.  

„Baltic Miltech Summit“ metu vienoje vietoje susitinka ir bendradarbiavimo galimybių ieško Lietuvos, Baltijos regiono bei kitų NATO šalių gynybos atstovai, įmonės ir tarptautinėes korporacijos, politikos formuotojai, mokslinių tyrimų centrai ir inovatoriai.  

Renginį organizuoja „Versli Lietuva“ kartu su Krašto apsaugos ministerija. 

Daugiau informacijos ir registracija: https://balticmiltech.com/ 

Spalio 6 d., Vilnius 

Tarptautinė konferencija 

Konferencijoje kalbėsime apie pasaulines karinių technologijų vystymosi tendencijas, kokių inovatyvių technologijų ieškoma dabar, kaip patekti į naujų technologijų kūrimo ir tiekimo grandinę, gynybos ekosistemos vystymą. Konferencija vyks gyvai Vilniuje ir bus transliuojama tiesiogiai. 

Verslo susitikimai 

Susitikti su potencialiais partneriais bus galima verslo susitikimų sesijos metu. Jų registracija ir planavimas vyks per profesionalią B2B susitikimams skirtą platformą. Renginio dalyvis galės verslo susitikimą organizuotis tiek renginio vietoje gyvai, tiek per platformą virtualiai. 

Spalio 7 d., Pabradė 

Partnerio renginys. Live Firing Show 

Tarptautinėje ginkluotės parodoje bus sudarytos realios galimybės išbandyti įvairią ginkluotę ir karinę techniką atviroje lauko aplinkoje. Renginio metu vyksiančioje parodoje Lietuvos aukštųjų technologijų inovacijų stende bus pristatomi gynybos sektoriui skirti sprendimai. Daugiau informacijos: https://livefiringshow.com/ 

Atidarykite renginio svetainę

Susiję renginiai

Kultūra
Sprendimai
Valdymas
01 Oct
Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai