01 Oct

Expo 2020

Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai

“EXPO 2020” – tai grandiozinio masto pasaulinė paroda, rengiama kas penkerius metus vis kitoje pasaulio vietoje. Tai milžiniškas, beveik pusmetį trunkantis įspūdingas renginys, kartu suburiantis tūkstančius žmonių iš skirtingų pasaulio šalių. Šiais metais paroda bus rengiame Dubajuje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Čia dalyvauja kone kiekviena pasaulio šalis, siekdama viso pasaulio akivaizdoje išryškinti geriausius savo šalies bruožus ir įspūdingiausius pasiekimus.

Pasaulinėje parodoje „EXPO 2020“ Dubajuje apsilankys milijonai svečių, kurie turės išskirtinę galimybę pažinti ir pajusti skirtingų šalių kultūras ir istoriją. Planuojama, kad šių metų parodoje dalyvaus 192 šalys, kurios sieks pabrėžti savo unikalumą ir su pasauliu pasidalinti meno, technologiniais ir kitais pasiekimais.

Parodos lankytojai ir dalyviai turės galimybę pažinti vieni kitų kultūras, įgyti žinių, pasidalinti idėjomis ir žinoma, smagiai praleisti laiką. Kiekvieną „EXPO 2020“ parodos dieną vyks daugybė renginių, o šalys save pristatys individualiuose paviljonuose.

Expo 2020 pagrindinė tema

Kiekvienos pasaulinės parodos konceptas apibrėžiamas per pagrindinę temą ir keletą potemių. Tai parodai suteikia unikalumo, o dalyviams temos tampa pagrindiniu rodikliu ruošiantis. „EXPO 2020“ pagrindinė parodos tema – „Sujunkime protus, kurkime ateitį“. Dėmesys sutelkiamas į jaunimą, pabrėžiant jaunosios kartos potencialą ir galimybes kurti šviesią ateitį.

Parodos konceptas taip pat formuojamas per tris potemes – „Tvarumas“, „Mobilumas“ ir „Galimybės“. Pastarąja poteme norima akcentuoti šalių ir jų žmonių potencialą. Mobilumas atkreipia dėmesį į inovatyvesnį tiek fizinį, tiek virtualų žmonių ir jų idėjų judėjimą pasaulyje. Tuo tarpu tvarumo poteme norima pabrėžti darnaus vystymosi svarbą ir skatinti žmones su gamta gyventi išvien.

Atidarykite renginio svetainę