Lietuva yra įkvepiantis pavyzdys pasauliui. Nedidelė valstybė, patyrusi karų ir okupacijų negandas, sugebėjo išsaugoti tautos veidą. Tikėjimas, kultūra, tradicijos, menas ir lietuviška kalba yra tai, kuo galime didžiuotis.

– menininkai, broliai Algirdas ir Remigijus Gataveckai, kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ambasadoriai

Mes pasauliui keliame susidomėjimą, nes konkuruodami su pasauliu turime sukurti vertę turint mažesnius resursus. Geroji žinia, kad Vyčio genas puikiai padeda su tuo susidoroti.

– lenktynininkas Benediktas Vanagas

Meilė Lietuvai yra tiesiog įaugusi į mano kraują, ir lygiai taip stipriai ją jaučia mano vaikai. Čia - mūsų namai. Didinga istorija, beprotiško grožio gamta, pasakiškai skambi kalba ir vis daugiau besišypsantys žmonės.
Didžiuojuosi būdama lietuvė.

– televizijos laidų vedėja Eglė Kernagytė-Dambrauskė

Lietuva – savimi pasitikinčių ir puikiai tarpusavyje bendradarbiaujančių žmonių valstybė. Šalis, kurios brangiausias turtas – aktyvūs, pilietiški ir kuriantys žmonės.

– Sostinės krepšinio mokykla

Lietuvoje gyventi yra gerai, nes čia dar labai daug ko nėra, bet tam atsirasti galimybių vis daugėja. Čia yra vietos „darymui“, kol kas nedaug konkurencijos. Mūsų šalis auga ir kyla aukštyn, o tokioje šalyje gyventi įkvepia.

– organizacijos „Raudonos Nosys GYDYTOJAI KLOUNAI“ meno vadovė Marija Baranauskaitė

Lietuvoje gera, nes čia užaugau. Nagrinėdama gimtąjį Vilnių, traukiniu važiuodama į Kauną ar autobusu iki Žemaitijos, atmintyje kuriu patyrimų savo šalyje žemėlapį. Jie prisipildę Lietuva, todėl noriu toliau šį santykį auginti, juo įkvėpti jaunus žmones.

– VU studentė Viltė Jonynaitė

Lietuva pasauliui įdomi savo unikalia istorija, paveldu, architektūra, kultūra ir veikliais, išsilavinusiais žmonėmis. Čia grynas oras, žemė ir vanduo, yra daug erdvės, turime augantį Vilnių, Kauną ir jaukius gražiai prižiūrėtus miestelius.

– knygos „Neregėta Lietuva“ autorius Marius Jovaiša

Lietuva ypatinga, nes joje gyvena dvasingi Tėvynę mylintys žmonės. Sparčiai eidami ateities keliu, klajodami po pasaulį ir besimokydami iš jo, mes kaip kregždės visuomet parskrendame namo. Lietuva skleidžia energiją ir šviesą, ir kaip magnetas mus traukia.

– Lietuvos pianistė profesorė Mūza Rubackytė

Ką man reiškia Lietuva - tai mano namai, prabėgusi vaikystė ir gamta. Džiugu būti maža dalele Lietuvos bei garsinti jos vardą už jos ribų.

– saksofonininkas Kęstutis Vaiginis

Lietuva - tai švari, tradicijas išsaugojusi, tačiau naujoves ir inovacijas greitai čiumpanti šalis, kurioje labai daug erdvės kūrybai.

– žurnalistė Laisvė Radzevičienė

Žinote tą jaukumą, kai turite gražius namus, bet virtuvėje visuomet yra jaukiausia. Man Lietuva ir primena tą jaukumo potyrį.

– VMG idėjinis lyderis Alfas Ivanauskas

Šiandien Lietuvoje man labiausiai patinka kaita ir augimas. Miestai, o ypač Kaunas, keičia savo veidą, čia įsikuria tarptautinės kampanijos. Smagu stebėti tą augimą ir jaustis to dalimi.

– Paulius Motiejūnas, citata iš albumo ,,Lietuva ir Mes"

Vakar, šiandien ar rytoj, Lietuvoje ir pasaulyje – aktualiausia menas ir kultūra. Niekada šiai sričiai nebus per daug dėmesio, finansavimo ar laiko.

– Lauryna Bendžiūnaitė, citata iš albumo ,,Lietuva ir Mes"

Didžiausias mūsų šalies turtas yra žmonės, tad nenuvertinkite jų, branginkite ir leiskite jiems būti laimingais.

– Mindaugas Rainys, citata iš albumo ,,Lietuva ir Mes"

Didžiuojuosi ir vertinu galimybę gyventi laisvoje nepriklausomoje Valstybėje. Tai man didžiausia nūdienos vertybė.

– Romualdas Inčirauskas, citata iš albumo ,,Lietuva ir Mes"

Tėvynė tik viena – Lietuva! Galime čia sukurti gerą gyvenimą sau ir ateities kartoms, o tai priklauso nuo kiekvieno mūsų ir niekas už mus to nepadarys.

– Diana Stomienė, citata iš albumo ,,Lietuva ir Mes"

Lietuva prasideda tavo namuose ir baigiasi istorine atmintimi. Viskas yra svarbu. Neabejoju Lietuvos ateitimi, linkiu jai saugoti stiprių žmonių tradicijas.

– Gabrielius Liaudanskas, citata iš albumo ,,Lietuva ir Mes"

Mūsų šalis maža, sako, gal net išnyks greit, bet nieko nėra brangesnio už tai, į ką amžiais rėmėsi mūsų protėviai. Nereikia ieškoti naujų dievų, naujų žemių, tereikia būti savimi ir vertinti tuos tikrus ir paprastus dalykus, kurie padaro mus dideliais šių dienų neaprėpiamame pasaulyje.

– Antanas Juknevičius, citata iš albumo ,,Lietuva ir Mes"

Apie Lietuvą

Pasaulio lietuvių simpoziume – mokslo premijų įteikimas užsienio lietuviams mokslininkams

Vilniuje X-asis studentų liaudiškos muzikos festivalis „Linksminkimos“ suburs 600 studentų

Paskelbti „LTeam apdovanojimų 2019“ nominantai ir prasidėjo balsavimas

Spalį – dviženklis skrydžių skaičiaus augimas Kauno ir Palangos oro uostuose

Šalies institucijos vienija pajėgas kryptingam šalies įvaizdžio formavimui

Kampanija „Lietuvos DNR“ pelnė prestižinį rinkodaros apdovanojimą