Lietuvoje gyventi yra gerai, nes čia dar labai daug ko nėra, bet tam atsirasti galimybių vis daugėja. Čia yra vietos „darymui“, kol kas nedaug konkurencijos. Mūsų šalis auga ir kyla aukštyn, o tokioje šalyje gyventi įkvepia.

– organizacijos „Raudonos Nosys GYDYTOJAI KLOUNAI“ meno vadovė Marija Baranauskaitė

Meilė Lietuvai yra tiesiog įaugusi į mano kraują, ir lygiai taip stipriai ją jaučia mano vaikai. Čia - mūsų namai. Didinga istorija, beprotiško grožio gamta, pasakiškai skambi kalba ir vis daugiau besišypsantys žmonės.
Didžiuojuosi būdama lietuvė.

– televizijos laidų vedėja Eglė Kernagytė-Dambrauskė

Lietuva – savimi pasitikinčių ir puikiai tarpusavyje bendradarbiaujančių žmonių valstybė. Šalis, kurios brangiausias turtas – aktyvūs, pilietiški ir kuriantys žmonės.

– Sostinės krepšinio mokykla

Lietuvoje gera, nes čia užaugau. Nagrinėdama gimtąjį Vilnių, traukiniu važiuodama į Kauną ar autobusu iki Žemaitijos, atmintyje kuriu patyrimų savo šalyje žemėlapį. Jie prisipildę Lietuva, todėl noriu toliau šį santykį auginti, juo įkvėpti jaunus žmones.

– VU studentė Viltė Jonynaitė

Lietuva yra įkvepiantis pavyzdys pasauliui. Nedidelė valstybė, patyrusi karų ir okupacijų negandas, sugebėjo išsaugoti tautos veidą. Tikėjimas, kultūra, tradicijos, menas ir lietuviška kalba yra tai, kuo galime didžiuotis.

– menininkai, broliai Algirdas ir Remigijus Gataveckai, kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ambasadoriai

Lietuva pasauliui įdomi savo unikalia istorija, paveldu, architektūra, kultūra ir veikliais, išsilavinusiais žmonėmis. Čia grynas oras, žemė ir vanduo, yra daug erdvės, turime augantį Vilnių, Kauną ir jaukius gražiai prižiūrėtus miestelius.

– knygos „Neregėta Lietuva“ autorius Marius Jovaiša

Lietuva ypatinga, nes joje gyvena dvasingi Tėvynę mylintys žmonės. Sparčiai eidami ateities keliu, klajodami po pasaulį ir besimokydami iš jo, mes kaip kregždės visuomet parskrendame namo. Lietuva skleidžia energiją ir šviesą, ir kaip magnetas mus traukia.

– Lietuvos pianistė profesorė Mūza Rubackytė

Ką man reiškia Lietuva - tai mano namai, prabėgusi vaikystė ir gamta. Džiugu būti maža dalele Lietuvos bei garsinti jos vardą už jos ribų.

– saksofonininkas Kęstutis Vaiginis

Mes pasauliui keliame susidomėjimą, nes konkuruodami su pasauliu turime sukurti vertę turint mažesnius resursus. Geroji žinia, kad Vyčio genas puikiai padeda su tuo susidoroti.

– lenktynininkas Benediktas Vanagas

Lietuva - tai švari, tradicijas išsaugojusi, tačiau naujoves ir inovacijas greitai čiumpanti šalis, kurioje labai daug erdvės kūrybai.

– žurnalistė Laisvė Radzevičienė

Žinote tą jaukumą, kai turite gražius namus, bet virtuvėje visuomet yra jaukiausia. Man Lietuva ir primena tą jaukumo potyrį.

– VMG idėjinis lyderis Alfas Ivanauskas

Apie Lietuvą

Lietuvos gatvių pavadinimai: dažniausiai keliaujame liepų ir beržų gatvėmis

Pirmą kartą atliktas Lietuvos darbo našumo vertinimas: Lietuva ūgtelėjo dvigubai

Vilniuje pirmą kartą nutūpė Lietuvos trispalve papuoštas lėktuvas

Didžiausioje gynybos sektoriaus parodoje Londone lietuviai pristato aukštųjų technologijų sprendimus

Ant pirmosios monetos Lietuvos regionams – Žemaitijos simbolis meška

Vilnius Cristiano Ronaldo parengė įspūdingą staigmeną